Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zipware

Zipware

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Zipware, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz eforlu bir dosya sıkıştırma programıdır. Neredeyse tüm arşivleme formatlarını destekleyen program ile işleriniz basitleşiyor ve büyük harekâtları basit biçimde sıkıştırabiliyorsunuz.

Winrar ve Winzip gib popüler dosya sıkıştırıcıları arasında yer alan Zipware, bu programlara seçenek olarak kullanabileceğiniz bir programdır. Eforlu bir sıkıştırma motoruna sahip olan program, oldukça bereketli işler hakikatleştirebiliyor. AES-256 şifreleme teknolojisini de kullanan Zipware ile şifrelenmiş arşiv dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Zipware ile dosyaları sıkıştırabilir, açabilir ve şifreleyebilirsiniz. Kolay kullanımı bulunan Zipware her masaüstü bilgisayarda olması gereken bir programdır. Mutasyon vakalarına da desteklediyen Zipware, her hangi bir dosya formatını öteki formatlara çevirebiliyor.

Çek vazgeç özelliğine de desteklediyen Zipware, Verisign/Symantec sertifasına da sahip. Fiyatsız programlar arasında ehemmiyetli bir yerde bulunan Zipware, faydalı kısayollarıyla da kullanıcı arkadaşı bir programdır. Ayrıca program içerisinde bir de parolalarınızı idareyebileceğiniz parola idareyicisi yer alıyor.

Zipware programını fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Zipware BENZER İÇERİKLER
Zipware YAPILAN YORUMLAR