Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zip'i aç

Zip’i aç

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

UnZip, Windows 8 / 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları sıkıştırmak ve sıkıştırılmış dosyaları da açmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Dosya cinslerini otomatik olarak tanıyabilen uygulama arşiv çıkartma, arşivleme operasyonlarını süratli bir biçimde yapmaktadır.

Dosyalarınızı sıkıştırırken lüzum dinleyeceğiniz menülerin haricinde hiçbir afaki alternatif sunmayan kullanıcı arkadaşı arayüzü ile gelen uygulama ile 7Z, BZ2, GZ, TAR, ZIP, RAR, TGZ, XZ, CAB, İstanbul Sanayi Odası, LZMA, CPIO, AR, LZIP, LZOP formatındaki arşiv dosyalarının içlerini görüntüleyebilirsiniz. Belge, resim, müzik ve videolarınızı ZIP, GZIP, BZIP2, 7Z, XZ, İstanbul Sanayi Odası, LZMA, CPIO, AR, LZIP, LZOP, LZ4 formatında sıkıştırabilirsiniz.

Birden fazla dosya ve klasör tercihine izin veren uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Dosya ve klasörlerinizi sıkıştırmak için Zip alternatifini seçtikten sonra dosya ve klasör tercihinizi yapıyor, dosyanın ismini veriyor ve hangi formatta sıkıştırılacağını seçiyorsunuz. Sıkıştırma operasyonunun hangi safhada olduğunu alttaki animasyonlu çubuktan takip edebiliyorsunuz. Hali hazırda sıkıştırılmış dosya ve klasörlerin içeriğini görüntülemek içinse karşılama ekranında Unzip alternatifini seçiyorsunuz.

UnZip Özellikleri:

Sık kullanılan formatlarda arşivleme / arşivlenmiş dosyaları çıkartma Dosya ve klasörleri ambalajlama Arşiv oluştururken sıkıştırma parametreleri yapılandırma Ambalajlanan / koliden çıkarılan dosyaların operasyonlarını görüntüleme Arşivdeki tüm dosyaları ve istenilen dosyayı çıkarma

Zip’i aç BENZER İÇERİKLER
Zip’i aç YAPILAN YORUMLAR