Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yüzey Göbeği

Yüzey Göbeği

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Surface Hub, Microsoft’un en yeni tablet hibriti Surface Pro 3’şan eşi eşi olmayan kalemi kalibre etmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan bir Microsoft uygulamasıdır. Şu an için yalnızca Surface Pro 3 tablet kullanıcılarının kullanımına sunulan ancak sonraki aktüellemelerle değişik modellerde de kullanılabilecek uygulama, tamamen fiyatsız olarak geliyor.

Surface Hub uygulaması ile tabletle beraber gelen kalemin hassasiyet derecesini -kaydırıcıları kullanarak- kolayca isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Sonrasında uygulamadan bölmeden kalem hassasiyetini test edebiliyorsunuz. Kalemi kalibre etkenin yanı gizeme üst butonunu Sonraki aktüellemelerle alttaki butonların da özelleştirilebileceği söyleniyor. özelleştirebiliyorsunuz. Bu sayede kalemin üstteki butonuna bastığınızda OneNote’un çağdaş veya masaüstü uygulaması başlatılıyor.

Surface tabletinizle ne kadar mutlu olduğunuzu belirtebileceğiniz bir geri bildirim sistemine de sahip olan uygulamanın tüm Windows 8 makinelere yüklenebildiğini ancak şu an için yalnızca Surface Pro 3 tablet kullanıcılarına müteveccih olduğunu andırdıralım.

Yüzey Göbeği BENZER İÇERİKLER
Yüzey Göbeği YAPILAN YORUMLAR