Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YouTube Video İndir

YouTube Video İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouTube video indir uygulaması için seçim edebileceğiniz en iyi programların başında gelen Ummy, kaydolmak istediğiniz videoları birkaç saniye içinde bilgisayarınıza indiriyor.

Çoğu zaman YouTube video kaydolma operasyonu yapmak isteyebiliyoruz. Bazen internetimiz olmadığında videoları izleyebilmek bazen de çok beğendiğimiz bir içeriği kaybetmemek için bu yolu seçim edebiliyoruz. Özellikle ders anlatımları ya da buna eş mevzularda çokça kullanılan bu strateji, videolara basit ulaşım sağlıyor. Başka Bir Deyişle yalnızca tarayıcıyı bile açmadan ve reklamlarla uğraşmadan videoları izlemek istiyorsak, bu teknikle işlerimizi basitleştirebiliyoruz.

Fakat indirme harekâtını yapmak için internet üzerinde karşımıza bir hayli değişik program çıkabiliyor. Bunları gelişigüzel indirdiğimizde her isteğimizi karşılamadığını görebiliyoruz. Misalin; her indirme programı, videoları azami nitelikte indirmeyebiliyor. Ummy adı verilen bu uygulama ise her türlü lüzumu karşılaşması açısından ehemmiyetli ayrıntılar sunuyor.

Video Nasıl İndirilir?

Dünyanın en çok kullanılan video izleme platformu YouTube video kaydolma operasyonu için izleyebileceğimiz kimi yollar bulunuyor. Bunların en kolayı ise Ummy adlı programı bilgisayara kurmak ve aralıksız olarak elimizin altında yakalamak. Video indirmek için izleyeceğiniz yollar ise hemen alttaki gibi.

Sayfanın sol tarafında bulunan yeşil renkli indir tuşuna basmak ve programı bilgisayara indirmek. İnen dosyaya çift tıklayarak programın montajını başlatmak.  Montajın bitirilmesini beklemek.  Programın bilgisayarımıza kurulmasının ardından, programa çift tıklayarak başlatmak. Programın ana ekranına indirmek istenen YouTube videosunun iletişim adresini yapıştırmak. İndirmek istenen niteliği seçmek.  Videonun inmesini beklemek.

Ummy Video İndirme Programı Özellikleri

Ummy programını indirdikten sonra kullanabileceğiniz bazı özellikler ise hemen altta gördüğünüz gibi sıralanmış vaziyette. Programı kurduktan sonra bu özelliklerin hepsini sınayabilirsiniz.

Sesli HD videolar YouTube videolarını mp3 olarak indirme Videoları MP4 formatında gizleme RuTube videolarını kaydolabilme Video formatını seçebilme ihtimali Windows 7/8/10 ile geçimli Çalma listesini tek seferde indirebilme.

Tüm bu yukarıyada saydığımız harekâtları tek seferde ve ekranda yapabildiğiniz için Ummy oldukça kullanışlı, seçim edilen programların en başında gelmektedir. Bu nedenle bugüne kadar on milyonlarca şahıs tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır.

YouTube Video İndir BENZER İÇERİKLER
YouTube Video İndir YAPILAN YORUMLAR