Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YouTube [MP3 / MP4]

YouTube [MP3 / MP4]

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouTube [MP3/ MP4], YouTube videolarını web tarayıcınızı açmadan izleme basitliği sunan, aynı zamanda YouTube videolarını indirmek için de kullanılabileceğiniz, Windows platformundaki en zaferli YouTube uygulaması.

Siz de benim gibi yeni çıkan video klipleri, dizileri, mülakatları YouTube üzerinden takip eden biriyseniz Windows 8 aygıtınıza YouTube [MP3/ MP4] uygulamasını yükleyerek YouTube’a yüklenen videoları tarayıcınızı açmadan dilediğiniz nitelikte izleyebilir, hoşlandığınız videoları aygıtınıza ister .mp4 isterseniz de .mp3 formatında kaydolabilirsiniz.

Hem tablet hem de bayağı makinelere geçim sağlayan kullanıcı arayüzü ile bizleri karşılayan uygulamada giriş özelliği de bulunuyor. Bu sayede videoları izleme ve indirmenin dışında üye olduğunuz kanalların videolarını ulaşabiliyor, videoları sonra izlemek üzere işaretleyebiliyor, geçmiş izlediğiniz videolara göz atabiliyorsunuz.

YouTube [MP3/ MP4], her ne kadar video izlemeye müteveccih hazırlanmış olsa da arka tasarıda çalma yardımı sayesinde bir mp3 oynatıcı olarak ta kullanabilirsiniz. Hoşlandığınız kanalı açarak bir yandan şahane çalma listelerinin neşesini sürerken öbür yandan işinizi yapabilirsiniz.

YouTube [MP3/ MP4], Windows platformunda şimdiye kadar gördüğüm meselesiz çalışan ve özellikli tek YouTube uygulaması.

YouTube [MP3 / MP4] BENZER İÇERİKLER
YouTube [MP3 / MP4] YAPILAN YORUMLAR