Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Youtube çevirici

Youtube çevirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouTube Converter, Windows 8 platformunda şimdiye kadar karşılaştığım en zaferli YouTube istemcisi. YouTube videolarını dilediğiniz nitelikte hiçbir takılma yaşamadan izleyebileceğiniz ve birkaç formatta doğrudan tablet veya bilgisayarınıza indirebileceğiniz uygulama fiyatsız olarak geliyor ve hiçbir rahatsız edici reklam kapsamıyor.

FLVTO tarafından hazırlanan YouTube Converter, Windows 8 için özel hazırlanmış YouTube uygulamalarından gerek arayüzü gerekse de özellikleri bakımından oldukça değişik. Uygulamayı ilk açtığınızda YouTube ana sayfası yerine, arama, dönüştürme, indirilen videolar ve öne çıkan kanallardan oluşan son derece pak bir arayüz ile karşılaşıyorsunuz. Ara butonuna değdiğinizde sağ tarafta arama paketi açılıyor ve videosunu izlemek istediğiniz sanatçının adını girdiğinizde videolar anında önünüze geliyor. Videoya tıkladığınızda alt kısımda alakalı videoyu izlemeniz, indirmeniz için alternatifler çıkıyor.

Uygulamanın en hoşlandığım yanı ise aynı anda birden fazla YouTube videosunu izlemek ve indirmek üzere seçme izni vermesi. Bu sayede süratlice çalma listeleri oluşturabiliyor, sevdiğiniz sanatçının tüm video kliplerini tek seferde indirebiliyorsunuz. İndirme demişken uygulama aynı anda indirme yapmanıza da izin veriyor. İndirilen klasörü kendi isteğinize göre tanımlayabiliyorsunuz.

YouTube Converter Özellikleri:

YouTube videolarını yüksek nitelikte izleme YouTube videolarını 7 değişik formatta indirme YouTube videolarını aynı anda indirme Fiyatsız ve hudutsuz YouTube videolarını süratlice değişik formatlara dönüştürme Pak kullanıcı arayüzü

Youtube çevirici BENZER İÇERİKLER
Youtube çevirici YAPILAN YORUMLAR