Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YouTube Canlı

YouTube Canlı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

***YouTube Live uygulaması yayından kaldırıldığı için artık indirme irtibatları da çalışmamaktadır***

YouTube Live, YouTube’u bir müzik çalar gibi kullanmanıza izin veren, aynı zamanda hoşlandığınız videolar için indirme alternatifi sunan fiyatsız bir YouTube istemcisi.

YouTube Live’ın Windows 8 platformunda şimdiye kadar kullandığım en galibiyetli YouTube istemcisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. YouTube videolarını dilediğiniz nitelikte izleyebileceğiniz ve doğrudan tablet veya bilgisayarınızın kütüphanesine indirebileceğiniz uygulama fiyatsız olmasına karşın oldukça galibiyetli.

Eşlerine göre oldukça süratli çalışan YouTube Live ile YouTube videolarını izlemek, indirmek ve arka tasarı dışında hesabınızı idareme kısmetine de sahipsiniz. Google hesabınıza giriş yaptığınızda aboneliklerinize idareyebiliyor, oynatma listeleri hazırlayabiliyor, hoşlandığınız videoyu listenize ilave edebiliyor, o anda izleyemediğiniz videoları sonradan izlemek üzere işaretleyebiliyorsunuz.

YouTube Live Özellikleri:

Video, çalma listesi ve kanal arama Videoları değişik nitelikte izleme ve indirme Full HD dayanağı bulunmakta. Liste hazırlama Üyelikleri idareme Arka tasarıda çalma ve çoklu misyon dayanağı Video niteliğini evvelden ayarlayabilme Videoları doğrudan kütüphaneye indirme

YouTube Canlı BENZER İÇERİKLER
YouTube Canlı YAPILAN YORUMLAR