Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YouCam Mobile

YouCam Mobile

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouCam Mobile, popüler resim ve video uygulamalarının arttaki ad CyberLink tarafından geliştirilmiş, daha çok Windows 8 tablet kullanıcılarına hitap eden bir resim ve video sürükleme, tertip etme ve paylaşma uygulaması.

Video ve resim sürükleme / iyileştirme harekâtlarını dokunmatik ekranlı Windows aygıtınızda zahmetsizce yapabileceğiniz özellikli bir uygulama arıyorsanız YouCam Mobile’ı netlikle sınamanız gerektiğini düşünüyorum. Anı en iyi biçimde tutabilmeniz için panorama, giderekici, tebessüm çekimi modları, tek değişle otomatik resim iyileştirme, çekim esnasında suratları yanılgısız bir biçimde idrak eden CyberLink’in FaceMe surat tanıma teknolojisi gibi fiyatsız uygulamalarda asla bulamayacağınız özellikleri kapsayan uygulamanın başlıca özellikleri arasında;

Hakikat zamanlı HDR efekti ile resimlerinizi iyileştirin, daha fazla detayı ortaya çıkarın. Otomatik olarak birden fazla çekim yapın, aralarından en iyisini seçin. Aynı anda hem ön hem de arka kamerayla çekim yaparken fotoğrafları yine ebatlandırın. Yenilikçi surat tanıma özelliği sayesinde odak noktasını ayarlamak için zaman kaybetmeyin. Fotoğraflarınıza hakikat zamanlı filtreler uygulayın. Panorama modu kullanarak geniş açılı manzara resimlerine imzalanın. Düşük ışıkta dahi şahane resimler çekin. Tek değişle pozlama ve beyaz balansını ayarlayın, odaklama noktasını değiştirin. Resimlerinize takvim görünümünde göz atın veya surat etiketleme teknolojisi ile bulun.

YouCam Mobile, video ve resimlerinizi muhteşemleştiren bir hayli özellikle beraber geliyor. Natürel ki bu kadar çok özelliğin bulunduğu bir uygulamanın fiyatsız olmasını beklemek yanlış olur ancak her ne kadar sınama alternatifi sunulsa da uygulama çok pahalı.

YouCam Mobile BENZER İÇERİKLER
YouCam Mobile YAPILAN YORUMLAR