Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yinelenenler

Yinelenenler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Duplicati uygulamasını kullanarak dosyalarınızı parolalı bir biçimde online olarak yedekleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Bilgisayarımızda yaşayabileceğimiz muhtelif huysuzluklar sonunda canımızı sıkacak meselelerle karşılaşabiliyoruz. Fidye yazılımları, sistem çökmeler, ekipman arızaları vb. gidişatlarla karşı karşıya geldiğinizzde, şahsi dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız kumpaslı olarak yedek almak gerekiyor. Dosya yedekleme harekâtını sizin yerinize yapan ve bunu oldukça tehlikesiz bir biçimde gizlemenize destekçi olan Duplicati uygulaması büyük basitlik sağlıyor.

Microsoft OneDrive, Amazon Cloud Drive, Google Drive, box.com, Mega ve hubİC gibi popüler bulut depolama hizmetleriyle geçimli bir biçimde çalışan Duplicati, dosyalarınızı ve klasörlerinizi AES-256 şifreleme protokolüyle eforlu ve kırılamayacak kadar tehlikesiz bir hale getirerek yedeklemenizi sağlıyor. Tamamen fiyatsız ve sarih kaynak kodlu bir uygulama olan Duplicati uygulamasını yükledikten sonra uygulamanız gereken adımları basit bir biçimde anlayarak dosyalarınızı süratli bir biçimde yedekleyebilirsiniz.

Yinelenenler BENZER İÇERİKLER
Yinelenenler YAPILAN YORUMLAR