Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yine Başka Bir Temizleyici

Yine Başka Bir Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınızı hem güvende, hem süratli hemde pak yakalayıp gözetebilmek için bir program arıyorsanız Yet Another Cleaner bütün sizin aradığınız program. İçerisinden bir çok faydalı vasıta barındıran programı kullanarak, bilgisayarınızdaki hasarlı program ve dosyaları arınabilirsiniz. Rastgele bir sebeple aldığınız yanılgılarda ise bilgisayarınızın işletim sistemini tamir edebilen Yet Another Cleaner, her bilgisayarda bulunması gereken programlar arasında yer alıyor. Ayrıca programı kullanarak internet tarayıcınıza bulaşmış makûs emelli eklentiler olan Delta, V9 ve Qvo6 gibi eklentileri basitlikle kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda internet tarayıcınızın kapsadığı geçmiş bilgi ve bilgileri arınarak özel bilgilerinizin güvende kalmasını sağlamış olursunuz.

Yet Another Cleaner, güvenlik devi Avira ile yaptığı uyuşmanın ardından Avira’nın virüs tarama motorunu ve çekirdek teknolojisini kullanmaya başladı. Bu sayede Yet Another Cleaner kullanarak bilgisayarınıza sağlam bir güvenlik kalkanı oluşturabiliyorsunuz. Yet Another Cleaner kullanan kullanıcılar zengin bir virüs belirleme veritabanına ve tesirli bir virüs tnaımlama mekanizmasına natürel olarak sahip oluyorlar.

Yet Another Cleaner’ın sahip olduğu sade ve kullanımı basit arayüz sayesinde programı hiç bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca programın hoş ve çağdaş tasarımı kullanımını daha da cümbüşlü hale getirmektedir.

Özellikler:

İnternet tarayıcınızın geçmişini ve kapsadığı hasarlı eklentileri tamamen silerek pak meblağ Fiyatsız ve kullanımı basit Kayıtlı bilgileri tehlikesiz bir biçimde pakler Hasarlı görünen takip etkinlikleri maniler Bilgisayarınızı yavaşlatan meseleleri tespit ederek onarımına reelleştirir Bilgisayarınızda ıvır zıvırları siler ve sürücü aktüellemelerini yapar Bilgisayarınızın meselesiz ve muntazam bir biçimde çalışmasını sağlar Hasarlı yazılım ve enfeksiyonları siler

Bilgisayarınızın güvenliği ve performansı açısından oldukça faydalı olan Yet Another Cleaner’ı fiyatsız olarak indirerek hemen bilgisayarlarınız kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yine Başka Bir Temizleyici BENZER İÇERİKLER
Yine Başka Bir Temizleyici YAPILAN YORUMLAR