Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yeni Bir Yüz Yaratın

Yeni Bir Yüz Yaratın

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Create A New Face, surat ve etrafınıza değişik objeler ilave ederek görünümüzü değiştirebileceğiniz Photoshop kadar tesirli ancak kullanması çok daha rahat bir uygulama. Saç biçimi değiştirme, dudak boyama, takı takma, makyaj yapma, kaza yapmış görüntüsü verme, hayvan suratı uygulama gibi tamamen yaratıcılığınıza bağlı çalışmalar yapabileceğiniz bu uygulamada elinizin altında 1000’den fazla obje bulunmakta.

Windows makinelerinizde fiyatsız kullanabileceğiniz Create A New Face, değişik objelerle görünümüzü değiştirmenize imkân tanıyor. Sunulan objeleri kullanarak tamamen değişik bir şahsa bürünebiliyorsunuz. Objeleri surat ve etrafınıza uygulamak için mücadele sarf faktörüz gerekmiyor. Objeyi seçiyor ve kaydırma hareketini uygulayarak seçtiğiniz objeyi suratınıza veya bedeninize en uygun hale getiriyorsunuz. Bu sayede de natürele oldukça yakın bir görüntü ortaya çıkarmış oluyorsunuz. Öte yandan objelere renk ayarı da yapabiliyorsunuz.

Birkaç değişle kendinizi tanınamaz hale getirebileceğiniz Create A New Face, yalnızca Windows platformunda ve âlemsel uygulama kalitesinde. Şayet Windows Phone telefona sahipseniz ayrıca bilgisayarınıza yüklemeden kullanabiliyorsunuz.

Yeni Bir Yüz Yaratın BENZER İÇERİKLER
Yeni Bir Yüz Yaratın YAPILAN YORUMLAR