Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yedi Dönüşüm Paketi

Yedi Dönüşüm Paketi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 7’nin versiyon adayı versiyonunu kullanmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış ve Windows XP işletim sisteminde çalışan Seven Transformation Pack, sisteminizin özelliklerine bağlı olarak Windows 7’nin bir hayli masaüstü özelliğini bilgisayarınıza fiyatsız bir biçimde getiriyor.

Windows XP veya 2003 işletim sistemi kullanıyorsanız ve Windows 7’nin arayüzünü kullanmak istiyorsanız kurabileceğiniz bu masaüstü teması ile daha önceki işletim sisteminiz yeni bir Windows 7 görünümüne sahip olabilir. 

Devamlı olarak geliştirilen uygulama Windows 7’nin sahip olduğu bir hayli kullanıcı arayüzü özelliği bilgisayarına kurmak isteyen Windows XP kullanıcıları için hoş bir alternatif.

Boot/Başlangıç Ekranı Açılış/Giriş Ekranı Yeni msstyles dosyaları Görsel stilde Yeni masaüstü ve dosya ikonları Yeni vasıta çubuğu ikonları Operasyon diyalog ekranı Ses şeması Sistem çubuğu ekranı Yeni ekran kağıtları Windows 7’nin popüler özellikleri Ve çok daha aşırısı

Seven Transformation Pack’i kurmadan evvel XP işletim sisteminizin zannedilen ayarlarında olması uygulamanın sıhhatli ve meselesiz çalışması için oldukça ehemmiyetlidir. Zannedilenin dışındaki tema farklılıklarına sahip olan kullanıcılar sistemlerini zannedilen XP görünümüne getirip ardından Seven Transformation Pack’i kurmalıdır.

Ehemmiyetli! Programı montajı bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak uzun sürebilmektedir. Montaj bittikten sonra bilgisayarınız otomatik olarak yine başlatılacaktır. Ardından XP işletim sisteminiz Windows 7 görünümünde açılacaktır. Yine başlatmanın ardından gelecek olan ilk açılışta Seven Transformation Pack uygulama penceresi açılacak ve sistem özelliklerinize bağlı olarak görsel ayarlarınızı değiştirebileceğiniz kısım görüntülenecektir. Bu ekrandan tüm ayarlarınızı şahsileştirebilir ve Windows 7’nin belli bazı özelliklerini devre dışı vazgeçebilir veya faal hale getirebilirsiniz.

Ehemmiyetli! Programı kaldırmak için “Başlat” menünüzde bulunan Seven Transformation Pack uygulamasını çalıştırın ve ilk ekran görüntüsünde sarı ile tanımlanmış olan alandan programı kaldırma butonuna tıklayın. Sisteminizden program kaldırılacak ve sisteminiz baştan başlatılacaktır.

Yedi Dönüşüm Paketi BENZER İÇERİKLER
Yedi Dönüşüm Paketi YAPILAN YORUMLAR