Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yedeklemeyi ve Kurtarmayı Yeniden Yap

Yedeklemeyi ve Kurtarmayı Yeniden Yap

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Redo Backup and Recovery programı, bilgisayarında yer alan bilgileri yedeklemek ve daha sonra yedeklenen bilgileri yine yüklemek isteyen kullanıcıların seçim edebilecekleri fiyatsız yedekleme programları arasında yer alıyor. Çok basit bir biçimde kullanılabilen, hatta rastgele bir işletim sistemine dahi sahip olmanızı gerektirmeyen program, böylece acil anlarda yaşam kurtarıcı bir yapıya bürünebiliyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken oluşturduğunuz CD veya USB sürücüye gereken montaj operasyonunu yapmak ve daha sonra bilgisayarı bu medya ile açmak. Bilgisayarınız dolaysız olarak USB yahut CD sürücünüz üzerinden açılarak zorunlu harekâtları yapmanıza izin verecektir.

Redo Backup and Recovery’i kullanırken onu bir işletim sistemine eş bir biçimde kullanabiliyorsunuz ve ağ yardımı ile öbür teçhizatlarınız mevzusunda da dayanak sunuluyor. Bilgisayarınızı Redo’yu kullanarak açtıktan sonra tek yapmanız gereken hangi işletim sisteminizin yedeğini alacağınıza karar vermek.

Windows, Linux ve hatta Ubuntu işletim sistemlerinin yedeklerini alabilen program, elbette aynı biçimde alınan yedeklerin geri yüklenmesi için de zorunlu menüleri sunuyor. Ağ üzerinden sizinle paylaşılan doküman ve öbür dosya formatlarını da tespit ederek yedeğinize dahil etmek isterseniz Redo’nun ağ tespiti özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Özellikle sıfırdan diskine format atmak isteyen ve tüm meselelerden kurtulmak isteyenler, bunu yapmadan evvel bilgilerini nasıl yedekleyeceklerinden emin değillerse Redo Backup and Recovery’nin sunduğu imkânlardan yararlanabilirler. Yeni bir yedekleme programı arayanların netlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inandığım programlar arasında yer alıyor.

Yedeklemeyi ve Kurtarmayı Yeniden Yap BENZER İÇERİKLER
Yedeklemeyi ve Kurtarmayı Yeniden Yap YAPILAN YORUMLAR