Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yedekle ve Senkronize Et

Yedekle ve Senkronize Et

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Backup and Sync Yedekleme ve Senkronizasyon, Google’ın bilgisayarınız, telefonunuz, hafıza kartınız ve öteki aygıtlarınızdaki ehemmiyetli dosya ve resimleri yedeklemenize olanak veren masaüstü uygulaması. Hem Mac hem de Windows PC’lerle geçimli.

Google’ın Backup and Sync Yedekleme ve Senkronizasyon ismini verdiği yeni masaüstü uygulaması, Google Resimler ve Google Drive ile beraber çalışıyor.

Sıklıkla kullandığınız tüm masaüstü ve mobil aygıtlarınızdaki bilgileri buluta yükleme, hatta Mac / Windows PC’nizi tamamıyla Google Drive’a yedekleme kısmetine sahipsiniz. Yedekleme operasyonu da çok kolay. Tek yapmanız gereken; Google hesabınıza giriş yapmak, ardından yedeklenmesini istediğiniz klasörleri seçmek. Yalnızca üç adımda statik sürücünüzün tamamını, isterseniz yalnızca dokümanlarınızı ya da resimlerinizi buluta yedekliyorsunuz. Bunun avantajı; Bilgisayarınıza veya telefonunuza format attığınız zaman veya yeni bir aygıt satın aldığınızda dosyalarınızı basitlikle sürükleme kısmeti. Dezavantajı; Sürücünün komple geri yüklenmesini bir kenara vazgeçelim, yalnızca resimlerin yüklenmesi bile – ülkemizdeki yüksek süratte internet iletişiminden kaynaklı – çok uzun sürüyor.

Yedekle ve Senkronize Et BENZER İÇERİKLER
Yedekle ve Senkronize Et YAPILAN YORUMLAR