Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yazı Tiplerimi Yazdır

Yazı Tiplerimi Yazdır

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Print My Fonts, yazı işleri ile uğraşıp devamlı değişik yazı tiplerine gereksinim dinleyerek bilgisayarına indiren kullanıcıların oldukça işine yarayabilecek olan fiyatsız bir program. Program esas olarak bilgisayarınızda bulunan tüm yazı tiplerini listeleyerek size sunar. Windows’un kendi standart ayarlarında yazı tiplerini görüntüleyebiliyorsunuz fakat hepsini birer birer. Bu biçimde zaman kaybı yaşamak yerine hepsini tek bi program üzerinden hakimiyet etmek bir çok kullanıcının işine yarıyor.

Tüm yazı tiplerini tek bir listede toplama dışında önizleme ve karşılaştırma fırsatı sunan uygulama, istediğiniz bir yazı yazdıktan sonra aynı yazıyı değişik seçeceğiniz yazı tipleri ile size gösterir ve alternatifleri karşılaştırma ihtimali sunar. Yazının başında dediğim gibi devamlı yazı işleri ile uğraşan şahıslar için bu harekât zamanla oldukça güç ve uğraşlı bir hale kazanç. Sebebi ise çok fazla yazı tipinin bilgisayarlarında bulunuyor olmasıdır. Bu sebeple Print My Fonts’u kullanarak tüm cinslerini basitçe görebilir ve aralarında karşılaştırma yaparak dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yazı tipleriniliste olarak görüntüleme dışında, dilerseniz PDF yada Word dökümanı olarak kaydolabilir yada popüler fotoğraf formatlarına gizleyebilirsiniz. Tüm yazı cinslerinizi kapsayan listeyi yazıcıdan çıktı da alarak istediğiniz zaman hakimiyet reelleştirebilirsiniz.

Fiyatsız olarak sunulan bu programı bilgisayarınıza hemen indirip sınamanızda fayda var.

Yazı Tiplerimi Yazdır BENZER İÇERİKLER
Yazı Tiplerimi Yazdır YAPILAN YORUMLAR