Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yazı Tipi Şeker

Yazı Tipi Şeker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Font Candy, bilgisayarınızdaki fotoğraflara yazı yazmak, tipografik yazı tasarımı yapmak için kullanabileceğiniz en iyi Windows uygulamalarından biri; hatta en iyisi diyebilirim. Tablet ve bilgisayarınıza fiyatsız indirip kullanabileceğiniz uygulamada resimlerinizi anlamlı metinlerle süsleyebilir veya bütün tersini dilediğiniz bir fotoğrafı yazınıza gömebilirsiniz.

Mevcut galerinizdeki veya yeni sürüklediğiniz fotoğraflar, Facebook resimleriniz üzerinde çalışmanıza izin veren uygulama ile fazla meşguliyette bulunmadan birkaç tıkla değişle fotoğrafa dilediğiniz yazıyı ilave edebiliyor, tipografi yazı yazabiliyorsunuz. Yazı ekleme menüsü ise ayrıntılı gibi görünse de herkesin kullanabileceği biçimde yapılmış. Yazınızı resmin hangi köşesine alacağınızı, yazının ebadının ve tipinin ne olacağını rahatlıkla tanımlayabiliyorsunuz. Dilerseniz fotoğraf üzerinde de kontrast, parlaklık, renk gibi muhtelif ayarlamalar yapmanız muhtemel. Gerek fotoğraf gerekse de yazı üzerinde yapılan operasyonları yapmak oldukça kolay ve de en ehemmiyetlisi sosyal ağlardan alışkın olduğunuz kaydırıcılarla ince ayarlar yapabiliyorsunuz.

Fotoğrafa yazı yazma, yazıya fotoğraf ekleme mevzusunda Windows platformundaki en zaferli uygulama olduğunu düşündüğüm Font Candy’de dikkat toplayan değişik bir nokta “alıntılar” kısmı. Şayet fotoğrafınıza yazacak bir şey usunuza gelmiyorsa editörlerin kendi laflarını alıp kullanabiliyorsunuz.

Yazı Tipi Şeker BENZER İÇERİKLER
Yazı Tipi Şeker YAPILAN YORUMLAR