Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yarı saydam TB

Yarı saydam TB

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TranslucentTB şayet Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız size bilgisayarınıza usunuzdaki görünümü kazandırmanız için dayanakçı olacak bir şahsileştirme programı.

TranslucentTB esas olarak misyon çubuğu üzerinede farklılık yapmanıza olanağı tanıyan bir yazılım. Transparan misyon çubuğu ya da şeffaf misyon çubuğu elde etmenizi sağlayan TranslucentTB oldukça düşük RAM ve harekâtçı kullanımı ile bilgisayarınızı da yormuyor. TranslucentTB çalışırken yalnızca birkaç MB RAM kullanıyor.

Andırılacağı üzere Winodws Vista ve Windows 7 işletim sistemleri Aero özelliği sayesinde güzel bir görünüm kazanıyorlardı. Bu özellik ile misyon çuubğunu şeffaf yapabilmekteydik. Fakat Windows 8’de bu özellik seçim edilmemiş ve şeffaf misyon çubuğu kullanma alternatifi ortadan kalkmıştı. Windows 10’da da yeniden aynı vaziyet mevzubahisiydi. TranslucentTB ile Windows 10’a Aero’nun hoşlanılan özelliğini geri kazandırabiliyorsunuz.

TranslucentTB değişik alternatifler de sunuyor. Dilerseniz misyon çubuğunu tamamen şeffaf yapabiliyor, dilerseniz buzlu ya da flulaştırılmış bir misyon çubuğu kullanabiliyor, dilerseniz belirli bir renge sahip opak bir misyon çubuğu elde edebiliyorsunuz. Ayrıca program pencereler açıldığında zinde olarak görünümünü de değiştirebiliyor.

Yarı saydam TB BENZER İÇERİKLER
Yarı saydam TB YAPILAN YORUMLAR