Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yapılacaklar listesi

Yapılacaklar listesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bitirmeniz gereken tüm vazifeleri takip etmeye çalışmak klasik koşullar altında gerçekten çok güçtür. ToDoList isimli galibiyetli yazılım dayanağıyla günlük olarak tüm yapmanız gerekenleri anekdot alarak basitçe takip edebilirsiniz.

Program gayet anlaşılabilir pak bir arayüze sahiptir ve yazılım tüm ana işlevlerini anlatan kısa bir öğretici illüzyonisti içerisinde barındırmaktadır.

Yapmanız gereken vazifeleri tarihleriyle beraber oluşturabilir ve yapılması gereken vazifeleri birbirinden ayırmak için şahsileştirebilirsiniz.  Ayrıca vazifelerinize 1’den 10’a kadar sayılar cedderek ehemmiyet seviyelerini tanımlayabilir, vazifeyi bitirmeniz gereken hipotezi vakti tanımlayabilir veya vazifelerinize bir renk kodu soyabilirsiniz. Hatta listenizde yer alan vazifeleri başka kullanıcılara dahi soyabilirsiniz.

Oluşturduğunuz vazifelerle alakalı yorum kısımları ve ek anekdotlar alma namsınız da bulunan yazılım üzerinde aldığınız anekdotları gelişmiş metinler biçiminde oluşturabilirsiniz. Yazı tipi, ebadı, hizamala, renk ve tablo oluşturmak tamamen sizin elinizde.

Bitirmeniz gereken vazifelerin bitiş tarihleri yanaştıkça yüzdelik ifadelerle ilerleme gidişatınızı görüntüleyebilirsiniz. Tüm vazifelerin başlangıç gününü, bitiş tarihini ve çalışma gidişatı gibi kriterlerini ayrıca filtreleyebilirsiniz.

ToDoList‘in ayarlar kısmından isterseniz arayüz dilini değiştirebilir, belli özelliklere kısayol tuşları ceddebilir hem de arayüz görünümünü özelleştirebiliriz.

Netice olarak ToDoList bilgisayarınızda yer alması gereken kullanışlı uygulamalardan birisidir. Programı ilk kere kullanacak olan kullanıcılarımız azıcık zorlanabilirler ama zaman geçtikçe yazılımdan neşe alacaklarına belirlim.

Yapılacaklar listesi BENZER İÇERİKLER
Yapılacaklar listesi YAPILAN YORUMLAR