Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yapay Klavye

Yapay Klavye

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Yapay Klavye, yazı işlerinde çalışan kişilere yönelik geliştirilmiş, yazma hızını önemli ölçüde artıran ve fareye ihtiyacı en aza indiren ücretsiz bir uygulama. Kes, kopyala, yapıştır ve geri – ileri al dışında özel karakterleri tek tuşla yazma kolaylığı sunan klavye tuşlarını özelleştirme programı, yerli yazılımcılar tarafından geliştirilmiş.

Gün içinde klavyeyle fazlaca haşir neşir olanların kesinlikle indirip denemesi gerektiğini düşündüğüm Yapay Zeka, standart klavyenizdeki tuşları özelleştirmenize imkan veriyor. Örneğin; F4 tuşuna bastığınızda pencere kapat, F9 ile açık pencereyi büyütüp küçültme, F1 ile tarayıcı sekmesini kapat komutu verebiliyorsunuz. $, @, & ve / işaretlerini sayısal takımı kullanarak tek tuşla çıkartabiliyor, kes – kopyala – yapıştır komutunu yine sayısal tuşlarla verebiliyorsunuz. Kısacası yazarken sıkça kullandığınız işlemleri tek tuşla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Klavye fonksiyonlarını artırarak hız kazandıran uygulamayı Print Screen tuşuna basarak devre dışı bırakabiliyorsunuz. Kısayolları tekrar aktif etmek isterseniz aynı tuşa basmanız yeterli oluyor.

Yapay Klavye BENZER İÇERİKLER
Yapay Klavye YAPILAN YORUMLAR