Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yandex.Arama

Yandex.Arama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Rusya’nın lider arama motoru Yandex’in Windows 10 platformuna özel hazırladığı Yandex.Arama uygulaması, web tarayıcınızı yapmadan internette süratli ve tehlikesiz arama yapmanıza imkân tanıyor. Hem klavyeyle hem de sesinizi kullanarak arama yapabiliyorsunuz.

Yandex arama motorunu kullanmak için web tarayıcınızı açmanız gerekmiyor. Yandex.Arama uygulamasını Windows 10 bilgisayar veya tabletinize Windows 8 versiyonu farklı indirerek aramalarınızı uygulama üzerinden hakikatleştirmeniz olası. Üstelik sorgunuzu kısa olarak yapsanız bile netice alabiliyorsunuz. Misalin; bankamatikler sorgusunu girdiğinizde Yandex yakınınızda bulunan tüm bankamatikleri anında listeliyor. Ya Da sinema filmlerine göz atacaksınız. Vizyonda bugün sorgusunu girdiğinizde Yandex bulunduğunuz şehirde o gün sinemalarda oynayan tüm filmler listeliyor. Kelime tercümeleri de değişik arama motorlarından farklı. Elma Almancası yazdığınızda doğrudan neticeye erişiyorsunuz.

Otomatik bitirme işlevinden çok daha verimli olan anında cevap sistemini kullanan Yandex.Arama uygulaması ile hava gidişatı, trafik, döviz kuru gibi bilgilere de erişmeniz olası.

Yandex.Arama BENZER İÇERİKLER
Yandex.Arama YAPILAN YORUMLAR