Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yahoo! Posta

Yahoo! Posta

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Yahoo! Mail, Yahoo’nun Windows 10 bilgisayar ve tablet kullanıcılarına özel e-posta uygulaması. Windows 10’un hoşlanılan özelliklerinin entegre edildiği mail uygulamasının web uygulamasından hem arayüz hem de kullanım olarak öne çıktığını söyleyebiliriz.

Windows 10 ile önyüklü gelen çağdaş posta uygulaması Yahoo! Mail’i elbette destekliyor ancak Yahoo’nun kendi hazırladığı mail uygulaması gibi elbette değil. Yahoo! e-posta hesabınızla giriş yaparak doğrudan kullanmaya başlayabildiğiniz uygulamanın süratli, pratik ve sade kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu söylemek olası. E-posta oluşturma, arama ve e-postaları okuma ayrı sekmelere konumlandırılmış ve yeni bir pencere açmadan gelen kutunuza erişebiliyorsunuz. E-posta trafiğiniz yüksekse dilediğiniz bir posta, belge veya resme erişmeniz de son derece kolay. Ayrıca e-postaların klasörlerde bir araya gelebilmesi, ileti listesinin değişik alternatiflerle sıralanabilmesi, uslu görünüm de hoşlandığım özellikler arasında.

Facebook, Gmail, Outlook gibi sık kullandığımız servislerden şahıslarınızı aktarmanıza izin veren Yahoo! Mail’de tek tıkla değişle e-postalarınıza fotoğraf, belge, animasyonlu GIF, iletişim ilave etmeniz olası.

Hem masaüstünde hem de kilit ekranında hakikat zamanlı bildirimde bulunarak e-postalarınızı her daim takip etmenizi basitleştiren Yahoo! Mail uygulamasının özelleştirme seçeneği de mevcut. 20’dan fazla tema ile gelen kutunuza kendi zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Yahoo! Posta BENZER İÇERİKLER
Yahoo! Posta YAPILAN YORUMLAR