Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yağmur ölçer

Yağmur ölçer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Masaüstü tertip etme taşıtı olan Rainmeter ve Windows 10 kullanıcılarına özel hazırlanmış Win10 Widgets ile bilgisayarınız her açıdan şahsiyetinizi yansıtacak. Windows 10 işletim sisteminin sıradan masaüstü tasarımını şahsileştirerek baştan yaratmanızı sağlayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla hudutlu.

Masaüstünde yer alan tüm uygulamaları dilediğiniz tasarımla yine tertip etmeniz için bir yapılandırma oturumuna sahip Rainmeter’da harekât yapmak sanıldığı kadar güç değil. Rainmeter’ın montajında gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre tertip ediliyor. Hoşlandığınız buton ve ikonları Rainmeter’a yüklemeniz ve yalnızca size özel olacak bir masaüstü yaratmanız olası.

Rainmeter’ın değişik ehemmiyetli özelliği bilgisayar kaynaklarını reel zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin vaziyeti, hafıza kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi bilgi trafiği, e-posta ve RSS aktüellemeleri hatta hava vaziyeti bilgileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınıza idareniyor. Rainmeter’ın işlevsellik emeliyle planlanan oturumuyla anekdotlarınızı masaüstüne kaydolmak, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter iletilerini takip etmek şahsi seçimlerinize göre düzenlenebilir.

İşlevsellik ve tasarımı aynı çatı altında toplayan Rainmeter sayesinde bilgisayarınızın masaüstü kimseninkine benzemeyecek. Devamlı geliştirilen Rainmeter’ı kullanan değişik kullanıcılara ve misallere erişmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yağmur ölçer BENZER İÇERİKLER
Yağmur ölçer YAPILAN YORUMLAR