Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
xplorer2

xplorer2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Xplorer2 programı, Windows işletim sistemi kullanıcılarının işletim sisteminin kendi dosya gezgininden hoşnut olmamaları halinde sınayabilecekleri seçenek gezginler arasında yer alıyor ve 21 günlük bir sınama versiyonuyla beraber geliyor. Bu versiyonda tüm işlevlerinin etkin olarak çalışması sayesinde programı bütün olarak kavramanız, sınamanız ve daha sonra satın almaya karar vermeniz de muhtemel diyebilirim.

Programın esas olarak iki ayrı oturumu bulunuyor ve bunları aynı anda görüntüleyerek birbirleri arasında operasyon yapmak muhtemel. Tek oturumlu yapı yerine bu tip iki oturumun kullanılması sayesinde hem içinde bulunduğunuz klasörde hem de taradığınız değişik klasörlerde ortak operasyonlar hakikatleştirebiliyorsunuz.

Xplorer2’yi kullanırken rastgele bir belge, fotoğraf, müzik, video ya da değişik dosya üzerinde önizleme harekâtı asıllaştırabiliyor ve böylece dosyayı açmadan içerisinde ne olduğunu da görüntüleyebiliyorsunuz. Elbette dosya arama, dosya özelliklerini görme, diskte kalan yeri grafiklerle görme ve klasör eşleme gibi pek çok gelişmiş alternatif de yeniden uygulamanın yetenekleri arasında yer alıyor.

Programda yer alan değişik esas özellikleri listelemek gerekirse;

Kopyalama, silme, yine adlandırma Dosya isimlerine göre renklendirme DOS komutları uygulama Kopya dosyaları tespit etme Kolay kullanımlı arayüz

Şayet disklerinizde yer alan tüm dosyaları araştırabilmek ve operasyonlar yapabilmek için yeni bir dosya idareyicisi arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

xplorer2 BENZER İÇERİKLER
xplorer2 YAPILAN YORUMLAR