Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Xodo

Xodo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Xodo, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza fiyatsız olarak yükleyip kullanabileceğiniz beceriksizsiz bir PDF görüntüleme uygulamasıdır. PDF evraklarınızı görüntülemenin haricinde yorum ilave edebileceğiniz, imza atabileceğiniz, bulut hesaplarınıza aktarabileceğiniz uygulamada hiçbir rahatsız edici reklam bulunmamaktadır.

Masaüstü, dizüstü bilgisayarların yanı gizeme tablet ve uslu telefonlarda da kullanılabilen PDF uygulaması, fiyatsız olmasına rağmen yapabildikleri ile sizi donakaltacak. Parola ile korunan ve uzun ebatlı pdf dosyalarını rahatlıkla işleyip açabilen uygulama ile evraklarınız üzerinde iş dostlarınızla beraber hakikat zamanlı olarak tertip etme yapabilir, dokümanınızda ehemmiyetli gördüğünüz yerlerin altını çizebilir, yorumunuza ilave edebilir, el yazınızı kullanarak imza atabilir, imza atılmış dokümanı e-posta olarak yollayabilir ve yazdırabilirsiniz.

Xodo, PDF dosyalarınızı tek bir yerde sıralamanızı, organize etmenizi ve idaremenizi de sağlamaktadır. Dahili dosya idareyicisini kullanarak evrakları seçme, adlandırma, kopyalama, taşıma, silme operasyonlarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Xodo BENZER İÇERİKLER
Xodo YAPILAN YORUMLAR