Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Xbox Avatarları

Xbox Avatarları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Xbox Avatars, Microsoft’un Windows 10 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı avatar tertip etme uygulaması. Xbox One veya Xbox 360 reyin konsollarından birine sahipseniz oyuncu profilinizi bu uygulama ile şahsileştirebilirsiniz.

Yalnızca 35 MB ebadında olan ve Windows 10 Teknik Önizleme versiyonunu çalıştıran bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilir olan Xbox Avatars uygulaması âlemsel uygulamalar arasında yer alıyor. Şu an için Windows Phone versiyonu indirilebilir değil ancak Windows 10 versiyonunu indirip kullanabiliyorsunuz. Uygulama isminden de kavrayacağınız üzere mevcut avatarınızı tertip etmenize ya da sıfırdan bir avatar oluşturmanıza izin veriyor. Türkçe dil takviyeyi ile geldiğinden ve de son derece kolay kullanıcı arayüzü sunduğundan basitlikle kullanacağınızı düşündüğüm uygulamada onlarca çeşit avatar yer alıyor. Avatar olarak seçtiğiniz kişiliğe dilediğiniz kostümü giydirebiliyorsunuz. Giysi, gözlük, küpe, eldiven, şapka, yüzük, t-shirt, pabuç, pantolon, bileklik gibi çok rakamda aksesuarla şahsiyetinizi ayarlayabiliyorsunuz. Bunların hepsi fiyatsız ancak bunlar arasında aradığınızı bulamadıysanız, kafanızda apayrı bir şahsiyet varsa mağazaya gidip fiyatlı olarak satın alabileceğiniz kostüm ve aksesuarlara göz atabilirsiniz.

Xbox kullanıcısı olarak avatar tertip etme işinin xbox.com web sitesi üzerinden de yapıldığını öğreniyorsunuzdur. Ancak Xbox Avatars uygulaması çok daha pratik hazırlanmış ve de Silverlight eklentisi ile uğraşmadan doğrudan kullanabiliyorsunuz. Arayüzün çağdaş ve sade olması da Avatars uygulamasını kullanmanız için başka bir neden.

Xbox reyin konsolunun öne çıkan özelliklerinden biri olan Xbox Avatar’ı Windows 10 aygıtımıza taşıyan Avatars uygulaması Türkçe dahil bir hayli dilde destekledimekte.

Xbox Avatarları BENZER İÇERİKLER
Xbox Avatarları YAPILAN YORUMLAR