Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Xbox Aksesuarları

Xbox Aksesuarları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Xbox Accessories Xbox Aksesuarları uygulaması, Xbox Seçkine kablosuz reyin kumandanızın tuşlarını, tetik düğmelerini, titreşim seviyesini oyunlarınıza göre ayrı ayrı ayarlamanıza ihtimal tanıyan bir Microsoft uygulaması.

Tüm tuşlarının değiştirilebildiği, özelleştirmeye tamamen sarih hakimiyetçi olarak karşımıza çıkan Xbox Seçkine’in tuş yapısını derinlemesine ayarlayabildiğiniz bir takviyeci uygulama. Oynadığınız oyuna göre dilediğiniz tuşa değişik vazife atabiliyor, tetik tuşlarının hassasiyetini ayarlayabiliyor, kolun ne kadar titreyeceğini ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama Türkçe ve sadeleştirilmiş arayüzle geldiğinden ve de görsellerle desteklendiğinden tuş ayarı yapmak son derece kolay.

250’den fazla yapılandırma, her bir düğme için 14 değişik dijital giriş seçme, 4 titreşim seviyesi ayarlama izni veren Xbox Aksesuarları uygulamasında başlama noktasında doğrudan imalci işletmelerin önerdikleri yapılandırmalar ve Microsoft’un sunduğu reyin tabanlı ayarlar da mevcut ancak muhakkağım ki bunları sıçrayıp kendi ayarlarınızı yapmak isteyeceksiniz.

Xbox Aksesuarları BENZER İÇERİKLER
Xbox Aksesuarları YAPILAN YORUMLAR