Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wunderlist Beta

Wunderlist Beta

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wunderlist, çapraz platform yardımlı popüler misyon idare uygulamasıdır. Yapılacaklar listesi hazırlama, listeleri paylaşma, anımsatıcı ve zaman ayarlama dosya ekleme Wunderlist ile yapabileceklerinizin kimileri.

Wunderlist Beta, Windows 8 için özel hazırlanmış arayüz ile geliyor. Uygulama bulut tabanlı çalıştığından ilk açtığınızda giriş yapma ekranı ile karşılaşıyorsunuz. Wunderlist’i ilk kere kullanacaksınız uygulamadan dağılmadan aboneliğiniz oluşturabilir, Wunderlist hesabınız varsa giriş yapıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın ana ekranı 3 kısımdan oluşmaktadır. Sol kısımdan hazırladığınız listeleri görebilir, paylaştığınız listelerde farklılık yapılıp yapılmadığını takip edebilir, fazla rakamda liste hazırladıysanız arama kolisini kullanarak aradığınız listeye daha tez erişebilirsiniz. En alta konumlandırılmış “+” sembolüne değerek listelerinize ad verebilirsiniz. Orta kısımdan listelerinize idareyebilirsiniz. Sağ kısımdan listelerinize anımsatıcı, anekdot, dosya ilave edebilirsiniz. Ayrıca arka tasarıdaki fotoğrafı hoşlanmadıysanız Ayarlar – Background yolunu izleyerek arka tasarıyı değiştirebilirsiniz.

Hazırladığınız listeleri hakikat zamanlı olarak senkronize eden uygulama henüz beta evresinde olduğundan birtakım meselelerle karşılaşabilirsiniz. Bulduğunuz meseleler için [email protected] adresine e-posta yollayabilir, uygulamanın büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

Wunderlist Beta BENZER İÇERİKLER
Wunderlist Beta YAPILAN YORUMLAR