Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WPS PDF'den Word'e Dönüştürücü

WPS PDF’den Word’e Dönüştürücü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WPS PDF to Word Converter, msaüstünde çalışan bir PDF’ten Word’e çevirme programıdır. 

WPS PDF to Word, kullanımı basit ve tüm şekillendirmeyi gözetebilen süratli, yüksek nitelikli bir PDF dönüştürücüsüdür. WPS PDF to Word, madde işaretleri ve tablolar da dahil olmak üzere yazı tiplerini ve düzenlerinien iyi biçimde Word’e aktarabilir. Adobe PDF dosyaları rastgele bir kayıt olmaksızın basitçe DOC / DOCX’e dönüştürülebilir.

Uygulama aynı zamanda PDF dönüştürme için PDF sayfalarını parçalama-birleştirme özelliğine de sahiptir ve PDF dosyaları daha sonra lüzum ve lüzumlarınıza göre dönüştürmek üzere seçilebilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu programı kullanmak için çalıştırmak ve üst menüsün “Özel Özellikler” kısmındaki ‘PDF’den Word’e’ sekmesine tıklamanız yeterli. Ardından PDF dosyasını mahallî dosya ambarınızdan çekin ve “start” tuşuna basın. Birkaç saniyelik beklemenin ardından dosya PDF formatından çevrilecek ve karşınıza konulacak.

Sınama versiyonunda yalnızca 5 dosya çevirmeye izin veren, ardından 29.95 dolar gibi bir fiyat isreyen WPS, oldukça iyi neticeler vermesiyle sizi bütün versiyonu satın almaya da itebilir. 

WPS PDF’den Word’e Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
WPS PDF’den Word’e Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR