Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wondershare Veri Kurtarma

Wondershare Veri Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wondershare Data Recovery silinen dosyaları geri getirme mevzusunda kullanıcılara çözüm sunan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan gereksinim dinleyebileceğimiz bir dosyayı zaman zaman kazara silebiliyoruz. Bunun yanında bilgi transferleri sırasında oluşan problemler veya disk arızaları, elektrik kesilmesi gibi sebeplerden dolayı dosya kopyalama harekâtlarında bilgi kayıpları yaşanabilmektedir. Bu tip vaziyetlerde bizim için ehemmiyetli olan dosyaları kurtarabilmek için özel bir program kullanmamız gerekmektedir. Bu emelle kullanabileceğiniz Wondershare Data Recovery sunduğu özelliklerle dosya kurtarma harekâtını basit hale getirmektedir.

Değişik lüzumlara müteveccih değişik bilgi kurtarma usulleri sunan Wondershare Data Recovery geri deönüşüm kolisinden sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında bilgi transferleri sırasında kaybolan dosyaları, kayıp statik disk kısımlarını da kurtarabiliyor. Hatta zararlı dosya sistemlerinden de dosya kurtarmayı olası kılan programın en kullanışlı istikameti ise evvelden yapılan kayıp dosya arama harekâtlarına sonradan devam edebilmenize olanak tanımasıdır. Bu sayede zamanınız olmadığı vaziyetlerde evvelden yaptığınız aramalara devam edebilmeniz olası olmakta.

Wondershare Data Recovery bazı dosya forrmatları için kurtarma evveli önizlemeler sunmakta, bu sayede kurtarılacak dosyaları tanımlamanıza imkân sağlamaktadır. Ayrıca arama neticeleri için evvelden filtreleme yapabilmek de olasıdır.

Wondershare Veri Kurtarma BENZER İÇERİKLER
Wondershare Veri Kurtarma YAPILAN YORUMLAR