Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wondershare TunesGo Retro

Wondershare TunesGo Retro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wondershare TunesGo Retro, iOS aygıtınızda yer alan resim, video ve şarkı gibi dosyaları basitçe bilgisayarınıza aktarabilmeniz için size destekçi olan bir ios dosya transferi ve yedekleme programı.

Şayet bir iPhone, iPad veya iPod kullanıcısıysanız mobil aygıtınızda depoladığınız dosyalar bir müddet sonra artarak büyük yer kaplayabiliyor. iOS makinelerin hafıza kartı yardımı olmamasından dolayı bu makinelerde boş depolama alanına sahip olmak büyük ehemmiyet taşıyor. Bir müddet sonra iOS makinenizin kullanılamaz hale gelmemesi için de dosyalarınızı kumpaslı olarak yedeklemeniz gerekiyor. Bu sayede yeni resimler, videolar ve şarkılar için yer açabiliyorsunuz. İşte Wondershare TunesGo Retro size bu mevzuda destekçi olmakta.

Wondershare TunesGo Retro kullanarak iOS aygıtınızda gizlediğiniz müzikleri, resimleri, çalma listelerini, filmleri, videoları bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Wondershare TunesGo Retro ayrıca bir iOS kılavuz yedekleme ve ileti yedekleme vasıtayı olarak da kullanılabilmekte.

Wondershare TunesGo Retro’nun bir başka kullanışlı özelliği de iOS işletim sistemiyle geçimli olmayan dosya formatlarını dönüştürerek iOS makineniz ile geçimli hale getirebilmesi.

Wondershare TunesGo Retro BENZER İÇERİKLER
Wondershare TunesGo Retro YAPILAN YORUMLAR