Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wondershare SafeEraser

Wondershare SafeEraser

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wondershare SafeEraser kullanıcılara mobil makinelerinde kalıcı dosya silme mevzusunda destekçi olan bir dosya arınma programı olarak belirlenebilir.

Kullandığımız Android veya iOS telefonları ya da tabletleri bir vakit kullandıktan sonra satmaya, birine armağan etmeye veya bir kenara kaldırmaya karar verebiliyoruz. Fakat bu işleri yapmadan evvel şahsi bilgi güvenliğimiz için içindeki dosyaları silmemiz gerekiyor. Bu dosyaları sıradan yollarla sildiğimizde dosyalar gözümüzden kaybolsa da değişik dosya kurtarma vasıtaları kullanılarak geri getirilebiliyorlar. Bu sebeple Android veya iOS makinemizden evvelden sildiğimiz dosyaların kalıcı olarak silinip silinmediğini sorgulamamız gerekiyor. İşte Wondershare SafeEraser bize bu hakimiyeti yapma ve Android arınma ve iOS arınma işlerini reelleştirme olanağı veriyor.

Wondershare SafeEraser iOS 6.1.1 işletim sistemi ve üst versiyonları ile Android 2.1 işletim sistemi ve üst versiyonlarını destekliyor. Bu işletim sistemlerine sahip makinelerinizi bilgisayarınıza bağladığınızda Wondershare SafeEraser aracılığıyla bu aygıtlardan silinmiş dosyaları tarayabiliyorsunuz. Bu sayede dosya kurtarma yazılımlarıyla geri dönüştürülebilecek dosyaları bulabiliyorsunuz ve kalıcı olarak silebiliyorsunuz. İletiler, kılavuz, arama geçmişi, takvim ve anımsatıcılar, anekdotlar, yer imleri, resim ve videolar Wondershare SafeEraser ile kalıcı olarak silebileceğiniz bilgiler arasında.

Wondershare SafeEraser BENZER İÇERİKLER
Wondershare SafeEraser YAPILAN YORUMLAR