Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wondershare PDF Şifre Temizleyici

Wondershare PDF Şifre Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wondershare PDF Password Remover minik ebatlı ve pratik kullanım sunan bir PDF parola kaldırma programı.

Wondershare PDF Password Remover kullanıcılara PDF’ler üzerindeki yazdırma, tertip etme ve kopyalama kısıtlamalarını kaldırma mevzusunda takviyeci oluyor. Ayrıca kullanıcı parolası sarih parola gözetmesine sahip PDF dosyalarına bir kez parola girerek bu parolaları kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz.

Wondershare PDF Password Remover ile PDF parolalarını ve kısıtlamalarını birkaç adımda kaldırabiliyorsunuz. Programa tek seferde 200 PDF dosyasını tanıtarak toplu operasyon yapabilmeniz ve zamandan kazanabilmeniz de muhtemel. Wondershare PDF Password Remover ile PDF dosalarının parolalarını kaldırabilmek için ilk adımda PDF dosyalarını seçiyorsunuz. PDF dosyalarını seçtikten sonra ise parolaları ve kısıtlamaları kaldırılan yeni PDF dosyalarının nereye kaydolunacağını tanımlıyorsunuz. Sonrasında da Start tuşuna tıklayıp şfire kırma operasyonuna başlayabiliyorsunuz.

PDF dosyalarında 2 cins parola bulunuyor. Bu parolalardan ilki sarih parola ya da kullanıcı parolası olarak adlandırılan parola. Bu parolaya sahip PDF dosyalarını açabilmek için bir parola girmeniz gerekiyor. Bu cins parolaya sahip PDF dosyalarının parolasını Wondershare PDF Password Remover ile kalıcı olarak kaldırmak için parolayı öğreniyor olmanız ve sorulduğunda girmeniz gerekiyor. Bir değişik parola cinsi de izin parolası. Bu parolaya sahip PDF dosyalarını görüntüleyebiliyorsunuz; fakat kopyalanmaları, değiştirilmeleri veya yazdırılmaları parolayla kısıtlanıyor. Wondershare PDF Password Remover bu cins parolaları parolayı girmeye gerek kalmadan kırabiliyor.

Wondershare PDF Şifre Temizleyici BENZER İÇERİKLER
Wondershare PDF Şifre Temizleyici YAPILAN YORUMLAR