Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wondershare MirrorGo

Wondershare MirrorGo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wondershare MirrorGo kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma mevzularında destekçi olan bir ekran yansıtma programı olarak belirlenebilir.

Olağanda Android aygıtımızdaki görüntüyü bilgisayarımıza aktarmak için WiFi üzerinden yayın yapma gibi alternatifleri kullanabiliyoruz; fakat bu alternatifler klavye ve fare kullanarak Android aygıtımızı idarememize ihtimal tanımıyor. Bu sebeple reyin oynamak için bu cins usuller yerine değişik bir usul kullanmamız gerekiyor.

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarımızda çalıştırmak ve klavye ve fare kullanarak oynamak – kullanmak için iki değişik alternatife sahibiz. Bu usullerden ilki emülatörler. Android emülatörleri sistem kaynaklarınızı ciddi bir biçimde tüketerek bilgisayarınızda sanal bir Android işletim sistemi çalıştırıyor; şayet bilgisayarınız daha öncekiyse veya ekipman olarak eforlu değilse bu usul problemler yaratabiliyor. Öteki usul ise Android makinenizin ekranındaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak. Bu usul oranla daha az sistem kaynağına gereksinim dinliyor ve daha yararlı bir biçimde çalışabiliyor. İşte Wondershare MirrorGo bu usulle Android makinenizdeki görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor ve klavye ve fare komutlarınızı Android aygıtınıza aktarıyor.

Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın yanısıra bilgisayarınız üzerinden Android uygulamalarını kullanarak iletileşebiliyor, bilgisayarınız ile Android aygıtınız arasında dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Wondershare MirrorGo ile Android makinenizi kablo ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve bu biçimde aygıtları eşleştiriyorsunuz. Bu eşleştirmeyi yapabilmek için Android makinenizde USB kusur ayıklama modunu faalleştirmiş olmanız gerekiyor. Bu modu nasıl etkinleştirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

Android Ekran Videosu Sürükleme Nasıl Yapılır? Rootsuz

Wondershare MirrorGo BENZER İÇERİKLER
Wondershare MirrorGo YAPILAN YORUMLAR