Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Program Kaldırıcı

Wise Program Kaldırıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wise Program Uninstaller kullanıcılara program kaldırma mevzusunda dayanakçı olan bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir program kaldırma programı olan Wise Program Uninstaller esas olarak bilgisayarınızdan kaldırmakta eforluk sürüklediğiniz yazılımları kaldırabilmenize dayanakçı olmak emeliyle geliştirilmiş bir yazılım. Wise Program Uninstaller, Windows’un sıradan program kaldırma arayüzüne galibiyetli bir seçenek olabilmekte; zira Wise Program Uninstaller aracılığıyla bir program kaldırdığınızda o programın geride vazgeçtiği kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar otomatik olarak taranıyor ve tespit edilen girdi ve dosyalar arınılıyor. Bu sayede Wise Program Uninstaller aracılığıyla kaldırdığınız program bilgisayarınızdan bütün anlamıyla kalkmış oluyor.

Wise Program Uninstaller bilgisayarınızın program ekle/kaldır arayüzünün makûs emelli yazılımlar tarafından ulaşıma kapatıldığı vaziyetlerde sizi kurtarabiliyor. Wise Program Uninstaller isimli bu program kaldırma vasıtayı içerisinde “güçlü kaldırma” seçeneğini de barındırmakta. Bu alternatif sayesinde banal yollarla kaldırılamayan programlar silinebiliyor.

Wise Program Uninstaller’ın tek yetersizi toplu kaldırma harekâtını desteklememesi. Bunun haricinde program sade ve anlaşılır arayüzü, Türkçe takviyeyi ile gereksiniminizi karşılayabiliyor.

Wise Program Kaldırıcı BENZER İÇERİKLER
Wise Program Kaldırıcı YAPILAN YORUMLAR