Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Force Deleter

Wise Force Deleter

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wise Force Deleter programı, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarının, bilgisayarlarından silmekte zorlandıkları dosyaları bir an evvel silebilmeleri için hazırlanmış bir dosya silme programı olarak karşımıza çıktı. Fiyatsız olarak sunulan ve dosya silme operasyonunu tesirli bir hale getiren sade bir arayüzle beraber yayınlanan program, silemediğiniz dosyaların üstesinden gelmenizi sağlayacak.

Windows içerisinde ne yazık ki bazen bir dosya silmek istediğimizde, bu vaziyetle alakalı muhtelif mani ve meselelerle karşılaşabiliyoruz. Başka bir programın silmek istediğimiz dosyayı kullanması, ulaşım yasakları, paylaşım gidişatı, disk gözetmesi gibi pek çok değişik nedenden kaynaklanabilen bu manileri Windows içerisinden aşmak da bir o kadar güç.

Wise Force Deleter, dosyanın silinme sürecinde hangi yanılgı nedeniyle bir mesele ortaya çıkıyorsa o meseleyi ortadan kaldırıyor ve oldukça basit bir biçimde dosyanın silinmesini sağlıyor. Böylelikl Windows ihtar iletileriyle uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Sağ tık menünüze de yeni alternatifler getiren program, böylece her keresinde arayüzünü açmanız lüzumunu doğurmuyor ve bir dosyayı kalıcı olarak silmek için farenizin sağ butonuyla dosyaya tıklamak ve alternatiflerden yararlanmak yeterli oluyor. Çek vazgeç yardımına sahip olması sayesinde arayüz sarihken dosyalarınızı yakalayıp çekerek arayüze vazgeçme yoluyla silinmelerini sağlamak da olası.

Çalışması esnasında rastgele bir yavaşlık ya da mesele barındırmayan Wise Force Deleter, genel olarak tüm silinemeyen dosyaları silebiliyor ancak programın bir tehlikesiz dosya silme vasıtayı olmadığını ve silinen dosyaların üzerine tekerrür tekerrür bilgi yazmadığını da unutmayın.

Wise Force Deleter BENZER İÇERİKLER
Wise Force Deleter YAPILAN YORUMLAR