Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinZip

WinZip

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma programı denildiği zaman akla ilk gelen yazılımlardan bir tanesi olan WinZip, kuşkusuz ki dünya üzerinde en çok kullanılan arşiv programlarından bir tanesidir. Öyle ki bir hayli kullanıcı için ya WinRAR vardır ya da WinZip.

WinZip.zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP .gz, .taz, .tgz, BZ2 .bz, .bz2, .tbz, .tbz2, LHA/LZH .lha, .lzh, Cabinet .cab, Disc Image .img, .iso, Compress .tz, .z, UUencode .uu, .uue, XXencode .xxe, MIME .b64, .mim, BinHex .bhx, .hqx gibi bir hayli dosya sıkıştırma veya arşiv dosyası formatına izin vermektedir. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde yer alan dosya ve bilgileri istediğiniz zaman değişik sıkıştırma metotlarıyla arşivleyebilir veya arşivlenmiş olarak tarafınıza erişen bilgileri basitçe arşiv dosyalarından çıkarabilirsiniz.

Yeni versiyonlarıyla beraber kullanıcılarına çok daha basit kullanılabilen ve gelişmiş özelliklere sahip bir arayüz sunan WinZip, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dosyalarınızı tehlikesiz biçimde gizlemek isteyen kullanıcılar için sıkıştırılmış arşiv dosyalarını şifreleme, e-posta yollarken dosya ebadından tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için gelişmiş sıkıştırma alternatifleri, klasörler arasında basitçe gezmek isteyen kullanıcılar için gelişmiş dosya gezgini ve daha bir hayli kullanışlı özelliği bir araya getiren WinZip, gerçekten de her bilgisayar üzerinde yer alması gereken yazılımlardan bir tanesidir.

Yahoo!, Gmail, Outlook ve daha bir hayli değişik e-posta istemcisi için entegrasyon takviyesine sahip olan program ile e-posta göndermek istediğiniz zaman otomatik dosya sıkıştırma, arşivleme ve şifreleme operasyonlarını basitçe bitirebilirsiniz.

WinZip Özellikleri:

Öğrenilen tüm sıkıştırılmış dosya formatları için takviye sunar. Yalnızca tek tıklamayla zip, zipx, rar, 7z, tar, gzip, vhd, xz ve daha bir hayli değişik dosya uzantısına sahip sıkıştırılmış dosyayı saniyeler içerisinde açabilirsiniz. Gelişmiş bir dosya idareyicisi üzerinde yer alan tüm özellikleri sizlere sunar. Tüm dosyalarınızı basitçe açabilir, tertip edebilir, kopyalayabilir, taşıyabilir veya paylaşabilirsiniz. Saklılığınızı ve güvenliğinizi sonuna kadar gözetir. İstediğiniz tüm dosyalarınızı arşivlerken şifrelemenize imkân tanır. Büyük ebatlı dosyaları sıkıştırarak basitçe sosyal medya, e-posta, süratli ileti ve bulut servisleri üzerinde paylaşmanıza imkân sağlar. Gelişmiş MP3 sıkıştırma özelliği sayesinde, müzik dosyalarının ebatlarını çok daha düşük ebatlarda paylaşmanıza izin verir. ve çok daha aşırısı.

Dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma harekâtları için süratli, tehlikesiz ve basit kullanılabilir bir program arıyorsanız WinZip’i kesinlikle sınamanızı öneririz.

* WinZip montajını reelleştirdikten sonra “Use Evaluation Version” butonuna tıklayarak sınama versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

WinZip BENZER İÇERİKLER
WinZip YAPILAN YORUMLAR