Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinX MediaTrans

WinX MediaTrans

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WinX MediaTrans, iTunes olmadan iPhone’dan PC’ye resim, video, müzik atma olanağı tanıyan dosya idareyicisi programı. iOS aygıtlarınızdan PC’nize PC’den iOS aygıtınıza medyalarınızı atarken iTunes yanılgı koduyla karşılaşıyor, dosya transferi için meselesiz bir program arıyorsanız öneri ederim.

iPhone/iPad kullanıcısı olarak gerek mobil aygıtınızdaki gerekse de bilgisayarınızdaki resimleri, videoları, müziklerinizi aktarmak için iTunes’a gereksiniminiz yok. Minik ebatlı bu program ile aygıtlar arasında süratli ve basit biçimde medya dosya transferi muhtemel.

Hem içeri aktarma hem de dışa aktarma alternatifi sunan programda videolarınızın formatını değiştirme, nitelik bozmadan yüzde 50’ye kadar ebat düşürme, ters sürüklediğiniz videoları düzenleme, sürekle vazgeç usulüyle müzik listesi oluşturma ve çalma listelerini tertip etme bahtına da sahipsiniz ki bir program daha yapsın değil mi?

Program Türkçe dil dayanağı sunmuyor ancak arayüzü o kadar kolay ki eksikliğini sezmiyorsunuz. Resim transferi, müzik idareyicisi, video ayrı olarak başlangıç ekranında karşınıza çıkıyor. Makinenizin içindeki resim, video, müziklerinizi gördüğünüz ekran da son derece sade.

WinX MediaTrans BENZER İÇERİKLER
WinX MediaTrans YAPILAN YORUMLAR