Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinToUSB

WinToUSB

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WinToUSB kullanıcılara USB hafızalarına Windows işletim sistemi kurarak USB’den Windows çalıştırma ihtimali veren, fiyatsız olarak kullanabileceğiniz bir taşınabilir hafızadan Windows çalıştırma programıdır.

WinToUSB kullanarak bootable özellikte başka bir deyişle bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak Windows’u başlatacak biçimde Windows USB’leri hazırlayabilirsiniz. Kullanacağınız USB hafızayı yalnızca bu iş için kullanabilmenizi sağlayan WinToUSB Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için montaj medyaları hazırlayabiliyor. Bu operasyonu asıllaştırabilmek için dilerseniz Windows kurlum dosyalarının içinde yer aldığı İstanbul Sanayi Odası kalıbını kullanabilir, dilerseniz de Windows montaj CD/DVD’lerini kullanabilirsiniz.

Programın kullanışlı bir doğrultuyu Windows 8 ve Windows 8.1 işletişm sistemlerini kapsayan Windows To Go medyaları hazırlamanıza olanak vermesidir. Bunun anlamı bu medyaları bağladığınız rastgele bir bilgisayarda yüklü işletim sistemi ne olursa olsun Windows 8 veya 8.1 çalıştırabilmenizdir. Tek yapmanız gereken program ile hazırladığınız Windows To Go taşınabilir diskini veya USB hafızasını bilgisayarınıza bağlamak ve Windows’u bu medya ile başlatmaktır.

WinToUSB ile Windows medyaları hazırlamak oldukça basittir. Programın illüzyonist tabanlı arayüzü size Windows medyası hazırlama operasyonları vaktince adım adım eşlik ediyor ve ne yapmanız gerektiği mevzusunda destekçi oluyor. Bu sayede menüler arasında kaybolmadan Windows montaj medyaları hazırlayabiliyorsunuz.

WinToUSB BENZER İÇERİKLER
WinToUSB YAPILAN YORUMLAR