Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinToFlash

WinToFlash

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WinToFlash, Windows montaj dosyalarını USB hafızalar üzerine aktarabileceğiniz ve önyüklenebilir Windows montaj hafızaları hazırlayabileceğiniz fiyatsız bir yazılım çözümüdür. Özellikle Windows montaj CD/DVD’lerinin belirli bir zaman sonunda zarar görebileceğini veya mesele çıkartabileceğini düşündüğümüz zaman, böyle bir usulü seçim etmek oldukça manalı olacaktır. Netice olarak montaj CD/DVD’leri üzerinden bir kadersizlik neticeyi ortaya çıkabilecek ufacık bir çizik dahi diski kullanılmaz hale getirebilir.

Hal böyle olunca Windows montaj diskini bir USB hafıza üzerine yedeklemek ve bu biçimde gizlemek çok daha manalı olacaktır. Ayrıca CD/DVD sürücüler takviyesiyle Windows montajı reelleştirmek yerine doğrudan USB hafıza üzerinden yapacağınız Windows montajları çok daha süratli ve emin bir biçimde asıllaşacaktır.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman WinToFlash, Windows montaj CD/DVD’lerini önyüklenebilir USB hafızalar üzerine yedekleyebileceğiniz, piyasada yer alan en kullanışlı yazılımlardan bir tanesidir. Windows XP/2003/Vista/2008/7/8/8.1/10’un tüm versiyonları için takviye sunan programın kullanımı da oldukça basit ve kolaydır.

Sade, kolay ve kullanıcı arkadaşı bir arayüze sahip olan programı, içerisinde yer alan montaj illüzyonisti sayesinde basitlikle kullanılabilmektedir. Ayrıca programı sahip olduğu çoklu dil yardımı sayesinde tamamen Türkçe olarak kullanma talihine de sahipsiniz. Montaj illüzyonisti üzerinde yer alan kolay adımları takip ederek kendi önyüklenebilir Windows montaj USB’nizi oluşturabileceğiniz WinToFlash ile Windows montaj dosyalarının yer aldığı klasörü, imaj dosyasını, CD/DVD sürücüyü seçmeniz ve ardından dosyaların kopyalanacağı USB hafızayı belirtmeniz yeterlidir.

Program içerisinde yer alan değişik taşıtlar takviyesiyle; diskler üzerinde yer alan bilgileri silebilir, önyüklenebilir MS-DOS açılış diskleri oluşturabilir, önyüklenebilir kurtarma hafızaları hazırlayabilir ve çok daha fazlasına reelleştirebilirsiniz.

Bir ömür boyu meselesizce kullanabileceğiniz önyüklenebilir Windows montaj USB hafızaları için fiyatsız bir program olan WinToFlash’ı kesinlikle sınamanızı öneririm.

WinToFlash BENZER İÇERİKLER
WinToFlash YAPILAN YORUMLAR