Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinMend Disk Temizleyici

WinMend Disk Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Yazılımın montaj dosyası Google tarafından hasarlı yazılım olarak idrak edildiği için indirme irtibatı kaldırılmıştır.

WinMend Disk Cleaner, kullanıcıların değişmez diskleri üzerinde yer alan afaki dosyaları tehlikesiz bir biçimde arınabilmeleri için geliştirilen oldukça kullanışlı bir programdır. Değişmez diskin tamamını süratli bir biçimde tarayarak afaki dosyaları bulan ve bulunan bu dosyaların basitçe kaldırılmasına imkân tanıyan WinMend Disk Cleaner ile değişmez diskiniz üzerinde ekstra bir depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Afaki dosyaları değişmez diskiniz üzerinden kaldırarak yalnızca ekstra depolama alanına değil, aynı zamanda daha gelişmiş bir sistem performansına da sahip olacaksınız.

Program takviyesiyle hangi sürücüler üzerinde tarama harekâtı hakikatleştirmek istediğinizi ve hangi sürücülerin tarama dışında vazgeçilmesini istediğinizi kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Tarama neticesinde liste üzerinde afaki olarak tanımlanmış olan tüm dosyalara ait bilgileri ve dosya uzantılarını görebilirsiniz. Aynı zamanda tarama neticeleri alt toplamlarla beraber kullanıcılara sunulmaktadır.

Netice olarak bilgisayarınızın ilk günkü performansıyla çalışmadığını düşünüyor ve ekstra depolama alanına gereksinim dinliyorsanız WinMend Disk Cleaner’ı sınamanızı öneririm.

WinMend Disk Cleaner Özellikleri:

Tehlikesiz ve kapsamlı tarama alternatifleri Tarama neticeyi doğrulama Güçlü disk incelemeyi

WinMend Disk Temizleyici BENZER İÇERİKLER
WinMend Disk Temizleyici YAPILAN YORUMLAR