Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Ses Kaydedici

Windows Ses Kaydedici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows Voice Recorder Windows Ses Kaydolucusu, Microsoft’un Windows platformuna özel ses kaydolma uygulaması olarak öne çıkıyor. Evrensel uygulama olduğundan hem mobil hem de masaüstü tarafta aynı tecrübeyi sunan ses kaydolucusu, yazma vaziyetiniz olmadığını zamanlarda sesinizi kullanarak anı tutmanıza izin veriyor.

Windows 10’da önyüklü gelen uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Windows Voice Recorder, Türkçe dil dayanağıyla geliyor ve arayüzü son derece sade planlanmış. Bu surattan kayıtlarınızı oluştururken ve tertip etme safhasında zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Ders, görüşme, müzik gibi yazmanın olası olmadığı vaziyetlerde anı kaydolmak ismine yaşam kurtaran bir uygulama olan Windows Voice Recorder’ın kullanımından kısaca bahsetmem gerekirse; Kaydınızı başlatmak, durdurmak ve sonlandırmak için mikrofon sembolü bulunan mavi butona tıklamanız yeter. Kaydınızı oluşturduktan sonra sol oturumda kaydınızı görebiliyor, sağ oturumdan da mevcut kaydınıza tertip edebiliyorsunuz. Kayıt tertip etme alternatifleri arasında kaydı adlandırma, kırpma ve paylaşma gibi sık kullanılacak alternatifler var.

Mobil tarafta aramaların kaydolunmasına imkân tanıyan Windows Voice Recorder’ın şu an için tek yetersiz yanı sembol vaziyetine küçültünce kaydı durdurması ve en fazla 30 dakikalık kayda izin vermesi.

Windows Ses Kaydedici BENZER İÇERİKLER
Windows Ses Kaydedici YAPILAN YORUMLAR