Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Okuma Listesi

Windows Okuma Listesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bazen çevrimiçi civarda hoşlandığımız bir yazıyı o anda okuma veya videoyu izleme talihimiz olmayabiliyor. İşimiz bittikten sonra tekerrür döndüğümüzde bulunduğumuz sayfayı kaybedebiliyoruz. Bu vaziyette güçlükle bulduğumuz yazı veya video deyimi yerinde ise uçmuş oluyor. Neyse ki çevrimiçi civarda dilediğimiz içeriği sonradan görüntülemek kaydolabildiğimiz Windows Reading List Windows Okuma Listesi gibi uygulamalar mevcut.

Windows Reading List Türkçe ismiyle Windows Okuma Listesi reelinde Windows 8 ve üzeri makinelerle beraber gelen yerleşik uygulamalar arasında ancak zaman zaman aktüellemede mesele yaşabiliyor, yine yüklememiz gerekebiliyor. Uygulamanın esas emeli internette dolaşırken hoşlandığınız bir video veya yazıyı sonradan dilediğiniz zaman ulaşma fırsatı sunması.

Internet Explorer haricinde web tarayıcılarla geçimli olmayan Windows Reading List uygulamasıyla kaydolduğunuz içerikleri kategorilere alma kısmetine de sahipsiniz. Teknoloji, yemek, spor, sıhhat, seyahat, cümbüş gibi tamamen size kalmış kategoriler oluşturabiliyorsunuz. Uygulamanın en sevdiğim taraflarından birisi de kaydolunan içerikleri ay bazında listeleyebilmesi. İçeriklerden bahsetmişken, okumak veya izlemek üzere kaydolduğunuz içerikleri en fazla 30 gün zamanla yakalayabiliyorsunuz ki kimsenin bu kadar uzun vakit gizleyeceğini sanmıyorum.

Windows Okuma Listesi BENZER İÇERİKLER
Windows Okuma Listesi YAPILAN YORUMLAR