Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Kamera

Windows Kamera

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows Kamera, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız ve mobil aygıtlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde artık daha hoş resimler sürükleyebileceksiniz.

Bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize fiyatsız olarak indirebileceğiniz Windows Kamera uygulaması, telefonunuzun kamerasını tabir yerindeyse yine canlandırıyor. Birbirinden farklı özellikleri ve modları ile beraber sürüklediğiniz resimler artık daha hoş çıkacak.

Windows Kamera uygulamasının ebadı büyük bir ölçüde olmadığı için aygıtınızda fazla yer kaplamıyor. Bu surattan Windows Kamera değişik kamera uygulamaları arasında oldukça ön tasarıya çıkıyor. Gelişmiş özelliklerinden dolayı oldukça fazla seçim edilen Windows Kamera, aralıksız yapılan aktüellemelerle beraber büyümeye devam ediyor.

Sürüklediğiniz resimleri telefonunuzda barındırmak istemiyorsanız Windows Kamera’nın özelliğini kullanarak direk OneDrive’a resminizi kaydolabilirsiniz. Daha sayamadığımız bir hayli Windows Kamera özelliği için uygulamayı indirip sınayabilirsiniz.

Windows Kamera uygulamasının özellikleri:

HDR ve 4K çekim özelliği

Panoramik çekim yapabilme mahareti

İstediğiniz zaman süratini ayarlayabileceğiniz ağır çekim videolar

Video değişmezleme özelliği

Seri halinde resim sürükleme özelliği

Windows Kamera BENZER İÇERİKLER
Windows Kamera YAPILAN YORUMLAR