Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows ISO İndiricisi

Windows ISO İndiricisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows İstanbul Sanayi Odası Downloader, lisans anahtarına sahip olmadan Windows 7, 8.1, 10 ile Office 2007, 2010 ve 2011 programlarını istanbul sanayi odası formatında indirme basitliği sunuyor. Ürün anahtarınız olmasa bile dilediğiniz Windows veya Office versiyonunun istanbul sanayi odası dosyasına erişme, ek bir programa gereksinim dinlemeden istanbul sanayi odası dosyası yapma, süratli indirme kısmetine sahipsiniz.

Microsoft’un kendi vasıtasını kullanarak Windows 7 ve Windows 10 işletim sisteminin orijinal istanbul sanayi odası dosyalarına erişmeniz muhtemel ancak burada iki meseleniz var. Birincisi; tüm versiyonları bulma ünsünüz yok. İkincisi; İstanbul Sanayi Odası formatına çevrilmiş montaj dosyasını indirebilmeniz için elinizde geçerli bir lisans olması gerekiyor. Üçüncü olarak ta; Her Windows versiyonunu ayrı web sitesinden indiriyorsunuz.

Windows İstanbul Sanayi Odası Downloader bu noktada karşımıza çıkan, yaşam kurtarıcı bir program. Süratli Windows İstanbul Sanayi Odası indirme aracı da diyebiliriz. Program üzerinden dilediğiniz Windows ve Office versiyonunun İstanbul Sanayi Odası dosyasını üç adımda indirebiliyorsunuz. Öncelikle Windows/Office versiyonunu sağdaki kısımdan seçiyorsunuz. Sonrasında versiyon tercihi Home, Pro vs. yapıyorsunuz. Ardından da dil tercihini yaptıktan sonra İstanbul Sanayi Odası dosyası karşınıza çıkıyor. İndirdiğiniz İstanbul Sanayi Odası dosyası Microsoft’un orijinal ve de sunucularından inen dosya olduğundan gönül rahatlığıyla indirme sonrası montaja geçebilirsiniz.

Windows ISO İndiricisi BENZER İÇERİKLER
Windows ISO İndiricisi YAPILAN YORUMLAR