Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows için Otomatik Çalıştırmalar

Windows için Otomatik Çalıştırmalar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft Azure takımından bir geliştirici olan Mark Russinovich tarafından geliştirilen Autoruns for Windows adlı bu vasıta oldukça geniş çaplı bir biçimde başlangıç monitörüne ve otomoatik-başlangıç bilgilerine dair detayları görüntülemenizi sağlıyor. Sistemi çalıştırdığınızda ve giriş yaptığınızda çalışan programları teker teker listeleyen Autoruns for Windows ile defineli uygulamalarla kalmayıp yüklemiş olduğunuz üçüncü parti uygulamaları hakkında da bilgi alacaksınız.

Özellikle daha gelişmiş kullanıcılara müteveccih bir çalışma civarı sunan Autoruns for Windows ile bilgisayarın kusur tahlilini daha kaliteli yapabilecek olan kullanıcılar büyük zahmetlere dayanmadan istedikleri bilgileri görüntüleyebilecekleri bir arayüze kavuşacaklar. Muhtemelen aynı anda çalışıyor olan üçüncü parti yürütme dosyalarını gördüğünüzde siz de afallayacaksınız.

Fiyatsız olarak indirilebilen bu vasıta kaplamış olduğu yarım megabyte yer ile indirken dahi süratine donakalmanızı sağlayaktır. Bunun başlıca nedeni tasarım için rastgele işlevsiz bir gayretin tüketilmemiş olması ve banal windows teması ile bağdaşır olan tasarım dili. Bilgisayar diyagnozu yaşamınızın bir parçasıysa bu vasıta işinize yarayacaktır.

Windows için Otomatik Çalıştırmalar BENZER İÇERİKLER
Windows için Otomatik Çalıştırmalar YAPILAN YORUMLAR