Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Dosya Kurtarma

Windows Dosya Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows File Recovery indirerek, Windows 10 bilgisayarınızda Microsoft’un fiyatsız dosya kurtarma programına sahip olursunuz. Windows File Recovery programı ile silinen dosyaları geri getirmek, kaybolan bilgileri kurtarmak çok kolay! HDD, SSD, USB ve hafıza kartlarından kaybolan veya silinen resimleri, evrakları, videoları ve değişik bilgileri geri getirmek/kurtarmak için Microsoft Windows File Recovery programını kullanabilirsiniz.

Sabit diskten, USB sürücülerden, hafıza kartlarından silinen bilgileri geri getirmek, kaybolan dosyaları kurtarmak için bir hayli bilgi kurtarma programı mevcut ancak fiyatsız olanlar belirli sınırlamalarla geliyor. Misalin, kurtarılan dosyaların tamamını görebiliyorsunuz ancak tüm bilgileri geri alma şöhretsiniz olmuyor. Microsoft’un tamamen fiyatsız dosya kurtarma programı File Recovery, hiçbir kısıtlama sunmuyor. Komut satırı vasıtayı olduğundan her seviyede kullanıcıya hitap etmese de tüm makinelerden her türlü dosyayı kurtarmayı sağlamasıyla seçim edilebilir.

Windows File Recovery – Fiyatsız Dosya Kurtarma Programı Özellikleri

Kurtarma harekâtınızda dosya isimleri, anahtar kelimeler, dosya yolları veya uzantıları niyet alın. JPEG, PDF, PNG, MPEG, Büro dosyaları, MP3 ve MP4, ZIP dosyaları ve daha aşırısını kurtarır. HDD, SSD, USB ve hafıza kartlarından kurtarma NTFS, FAT, exFAT ve ReFS dosya sistemlerini yardımlar.

Windows Dosya Kurtarma BENZER İÇERİKLER
Windows Dosya Kurtarma YAPILAN YORUMLAR