Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Dosya Çözümleyicisi

Windows Dosya Çözümleyicisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Programın montaj dosyası Google tarafından hasarlı yazılım olarak idrak edildiği için indirme iletişimi kaldırılmıştır.

Windows File Analyzer, minik fotoğraf bilgi tabanı, Prefetch bilgileri, kısayollar, Index.dat dosyaları ve geri dönüşüm paketi bilgileri gibi Windows tarafından özel olarak kullanılan bilgileri tahlil edebilen kompakt ve taşınabilir bir yazılımdır. Özellikle sistem etkinliklerini izlemek isteyen profesyonel kullanıcılara hitap eden program, işini bütün anlamıyla yerine getirmektedir.

Montaj gerektirmeyen programı doğrudan çalıştırarak, görüntülemek ve üzerinde çalışmak istediğiniz tüm bilgilere doğrudan erişebilirsiniz. Natürel olarak programı bir usb hafıza üzerine kopyalayarak yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça anlaşılır olan program üzerinde görüntülemek istediğiniz bilgi tipine göre tercih yaparak tahlil operasyonuna başlayabilirsiniz. Her dosya cinsine göre değişik ve faydalı bilgiler sunan program, son ulaşım tarihi, toplam çalıştırılma ve daha bir hayli bilgiyi kullanıcılara sunmaktadır.

Tüm tahlil edilen bilgiler için raporlar hazırlayabileceğiniz program, ne yazık ki bu bilgileri dışarı aktarmanıza imkân sağlamamaktadır.

Tahlil harekâtlarını oldukça süratli bir biçimde bitiren Windows File Analyzer, sistem kaynaklarını da fazla yormadan çalışmaktadır. Testlerim sırasında rastgele bir kasvetle karşılaşmadığım programı tüm kullanıcılarımıza öneri ederim.

Windows Dosya Çözümleyicisi BENZER İÇERİKLER
Windows Dosya Çözümleyicisi YAPILAN YORUMLAR