Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Aygıt Kurtarma Aracı

Windows Aygıt Kurtarma Aracı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows Device Recovery Tool, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm Nokia Lumia ve Microsoft Lumia telefonlarla geçimli olan bir yazılım kurtarma vasıtayı. Microsoft tarafından fiyatsız olarak sunulan Windows Phone kurtarma vasıtayı, telefonunuzun yazılımsal meselelerini gidermenize dayanakçı oluyor.

Windows Device Recovery Tool, Windows Phone telefonunuzu sıfırlamanıza ve tekerrür meselesiz çalıştığı güne döndürmenize olanak tanıyan küçük ebatlı bir kurtarma vasıtayı. Yazılımdan dolayı yaşadığınız kapanma, kilitlenme gibi problemleri çözmek için tek yapmanız gereken programı yüklemek ve direktifleri takip etmek. Yapmanız gerekenler görsellerle desteklendiğinden rastgele bir problem ile karşılacağınızı varsaymıyorum.

Windows Device Recovery Tool’u yazılım aktüellemesinden kaynaklanan meseleleri gidermek için de kullanabiliyorsunuz. Misalin; geçtiğimiz günlerde yayınlanan Telefonlar için Windows 10 Technical Preview’a geçerken bir mesele yaşadıysanız bu kurtarma vasıtayı Windows Phone telefonunuzu tekerrür çalışır vaziyete getirebilecek yegane uygulama.

Anekdot: Windows Device Recovery Tool, kurtarma esnasında telefonunuzun tüm içeriğini arınıyor. Uygulamalarınız, oyunlarınız, kısa iletileriniz, arama geçmişiniz, resim ve videolarınız, müzikleriniz kısacası herşey tarihe karışıyor. Bu açıdan kullanmadan evvel Ayarlar – Yedekle alternatifi ile bir yedek almanızı öneririm. Anekdot 2: Kurtarma harekâtının süresi internet iletişim süratine göre değişiyor ve telefonunuz yükleme esnasında kullanılamaz vaziyetinde oluyor. Anekdot 3: Windows Device Recover Tool’u meselesizce kullanabilmeniz için Windows 7 ve üzeri işletim sistemli ve en az 4GB boş depolama alanına sahip bir bilgisayarınızın olması gerekiyor. Ayrıca telefonunuzu bilgisayara bağlamak için USB kablosuna lüzumunuz olacak. Anekdot 4: Microsoft, tüm Nokia markalı telefon kullanıcıları için Lumia Software Recovery Tool’u önermektedir.

Windows Aygıt Kurtarma Aracı BENZER İÇERİKLER
Windows Aygıt Kurtarma Aracı YAPILAN YORUMLAR