Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 8 için YouTube

Windows 8 için YouTube

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

YouTube for Windows 8, dünyanın en çok video yüklenen cümbüş platformu YouTube’u Windows 8 tablet ve masaüstü PC’nize taşıyan fiyatsız bir uygulamadır. Tamamen fiyatsız sunulan uygulama ile YouTube’daki milyonlarca videoyu web tarayıcınızı açmadan doğrudan uygulama üzerinden bütün ekran ve yüksek nitelikte izleyebilir, YouTube hesabınıza idareyebilirsiniz.

YouTube’un masaüstü ve mobil versiyonunu aratmayan YouTube for Windows 8 uygulaması ile istediğiniz videoyu ses arama yaparak veya anlık arama teklifleri ile süratlice bulabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. YouTube hesabınıza giriş yaparak dilediğiniz kanala aza olabilir, oynama listelerinize ve sonra izlemek üzere işaretlediğiniz videolarınızı ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz videoları Facebook, Twitter, Google+ ve e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Video tekliflerinde de bulunan uygulama, kullanıcılardan bütün puan almayı muvaffak olmuş tek YouTube uygulaması.

YouTube for Windows 8 Özellikleri:

Hangi videoyu izleyeceğinize karar veremiyorsanız önerilenler listesine göz atın. Videoları sesinizi kullanarak veya elle aratın. Videolarını sevdiğiniz kanala anında aza olun. Oynatma listelerinize erişin. Videoları sosyal ağlarda paylaşın.

Windows 8 için YouTube BENZER İÇERİKLER
Windows 8 için YouTube YAPILAN YORUMLAR