Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 7 Kilit Ekranı Değiştirici

Windows 7 Kilit Ekranı Değiştirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 7 Lock Screen Changer, Windows 7 kullanıcılarının kilit ekranı üzerinde yer alan arkaplan fotoğrafını değiştirebilmeleri için geliştirilmiş kolay ve fiyatsız bir yazılımdır.

Program dayanağıyla kendi tanımlayabileceğiniz bir fotoğrafı, Windows 7 kilit ekranı arkaplanı olarak soyabilme uğruna sahipsiniz. Hem de yalnızca birkaç tıklama harekâtı dayanağıyla.

Bilgisayarınız açıldığı sırada şayet Windows 7 üzerinde değişik kullanıcı hesapları tanımlıysa, kullanıcı seçme ekranı başka bir deyişle kilit ekranı üzerinde yer alan fotoğrafın Windows arkaplanında yer alan fotoğraftan değişik olmasını Windows 7 Lock Screen Changer ile sağlayabilirsiniz.

isminden de anlaşılabileceği gibi yalnızca Windows 7 işletim sistemi üzerinde çalışan programı, değişik bir Windows versiyonu üzerinde kullanmaya çalışırsanız netice alamazsınız.

Oldukça kolay ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Netice olarak Windows 7 işletim sistemi kullanmakta olan ve daha çok özelleştirme alternatifine lüzum dinleyen kullanıcılar için tesirli bir çözüm sunan Windows 7 Lock Screen Changer, her Windows 7 kullanıcısının arşivinde yer alması gereken bir program olarak dikkat toplamaktadır.

Windows 7 Kilit Ekranı Değiştirici BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Kilit Ekranı Değiştirici YAPILAN YORUMLAR